Koszulki dla zespołów

Data Publikacji:

...

Działamy z zespołami muzycznymi od samego początku, można powiedzieć, że właśnie od tego zaczęła się nasza przygoda z sitodrukiem na odzieży reklamowej.

To właśnie takie zespoły jak: Schizma, Upside Down, 1125, Dubska, Dezerter, Something Like Elvis, Contemporary Noise Quintet, Alameda Organisation, 3moonboys, George Dorn Screems, Abaddon, Valery Mess czy NONE to nasi stali klienci, z którymi znamy i przyjaźnimy się od zawsze. Jesteśmy bardzo otwarci na nowe zespoły rockowe, punkowe, metalowe, popowe czy też hip-hopowe. Zapraszamy do współpracy i czekamy na zgłoszenia.

Dla dobrej muzyki mamy zawsze dobre ceny!

Działamy

Jak powinno się prać koszulki z nadrukiem?

Nasze koszulki z nadrukiem stanowią nie tylko funkcjonalny element ubioru, lecz także świetny sposób na promowanie twojej firmy. Można stanowić część stroju roboczego, czy też upominek dla klienta. Wykonanie koszulki z nadrukiem nie kosztuje dużo, a jednak warto dbać o nie w odpowiedni sposób. A co zrobić, żeby na długo zachowały swój pierwotny wygląd? Jak prać koszulki z nadrukiem, żeby nadrukowana grafika pozostała widoczna, a strój pracownika wyglądał odpowiednio?

Koszulki Wolna Ukraina!

Hej hej! Koszulki cegiełki WOLNA UKRAINA poczyniły już wiele dobrego!

Koszulki na maraton

Wspieramy wiele inicjatyw sportowych, sami udzielamy się na wielu z nich. Często podejmujemy się nadruków na tysiącach koszulek, by sportowcy czuli się wygodnie.

Inne serwisy

Zapoznaj się z naszymi innymi serisami, na których znajdziecie wiele ciekawych ofert dla Waszej działalności.

...