Jak powinno się prać koszulki z nadrukiem?

Data Publikacji:

...

Nasze koszulki z nadrukiem stanowią nie tylko funkcjonalny element ubioru, lecz także świetny sposób na promowanie twojej firmy. Można stanowić część stroju roboczego, czy też upominek dla klienta. Wykonanie koszulki z nadrukiem nie kosztuje dużo, a jednak warto dbać o nie w odpowiedni sposób. A co zrobić, żeby na długo zachowały swój pierwotny wygląd? Jak prać koszulki z nadrukiem, żeby nadrukowana grafika pozostała widoczna, a strój pracownika wyglądał odpowiednio?

Czyli, jak wyprać koszulki z nadrukiem?Proponujemy, najwyższej jakości koszulki oraz nadrukowanej na niej grafiki nie wystarczy, żeby cieszyć się estetycznym wyglądem firmowej odzieży. Jak o każdy strój tak również o koszulki z logo trzeba dbać, szczególnie stosując odpowiednie metody na ich czyszczenie. Myśląc o tym, jak prać koszulki z nadrukiem, weź pod uwagę, jaką techniką wykonano znakowanie. Naszą najpopularniejszą metodą jest sitodruk, który charakteryzuje się największą stosowaną odpornością na wysokie temperatury, pranie oraz prasowanie. Dzięki temu pranie koszulek z nadrukiem wykonanym tą metodą możesz wykonać w temperaturze 50 stopni i wykorzystując w tym celu pralkę.

A jak prać białe koszulki z nadrukiem?Jak prać białe koszulki z nadrukiem, tak żeby na długo zachowały swój nienaganny wygląd? Weź pod uwagę zasady dotyczące poszczególnych metod znakowania, a dodatkowo zwróć szczególną uwagę na biel, która może łatwo zabarwić się od innych ubrań czy pożółknąć.Przede wszystkim nie pierz białych koszulek z nadrukiem z odzieżą w innych barwach, zwłaszcza czarnych czy czerwonych, które często farbują. Najbezpieczniejsze będzie pranie jednocześnie tylko białych rzeczy. Istotne jest także użycie odpowiedniego preparatu do prania, czyli takiego, który jest przeznaczony do białych rzeczy.

Działamy

Nadruki w najlepszych cenach!

Ruszyła wielka wakacyjna promocja na nadruki na odzieży!

Koszulki dla drużyny

Sportowe koszulki a nawet dresy dla całej drużyny w promocyjnych cenach.

Odzież z nadrukiem - dla szkół

Macie drużynę w szkolę: sportową, taneczną, walczącą? Koszulka z logo czy z herbem szkoły to idealny sposób na identyfikację zespołową na każdą imprezę miedzyszkolną.

Inne serwisy

Zapoznaj się z naszymi innymi serisami, na których znajdziecie wiele ciekawych ofert dla Waszej działalności.

...