Sitodruk i jego zalety

Data Publikacji:

...

Technika sitodruku, zwana inaczej drukiem sitowym ma bardzo wiele atutów. Przede wszystkim jest to niezwykle popularna metoda znakowania produktów na różnego rodzaju przedmiotach biurowych czy też właśnie odzieży.Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości opisując zalety tej właśnie technologii, w której wyspecjalizowaliśmy się na najwyższym poziomie.


   Trwałość druku – sitodruk jest absolutnie odporny na takie czynniki zewnętrzne jak wilgoć, promieniowanie UV czy też częste pranie w środkach chemicznych. Znajduje się on na podium, jeśli chodzi o trwałość metod znakowania.

   Bardzo niska cena- druk sitowy słynie ze swojej niskiej ceny – jest najtańszą metodą znakowania na rynku. Należy pamiętać, że czym większy nakład, tym niższa cena.

   Szeroki wybór farb – farb do sitodruku jest całe mnóstwo, dlatego sitodrukiem możemy uzyskać głębię kolorów oraz pełnię nasycenia.

   sitodruk na koszulkach


   Sitodruk ma jednak jeszcze więcej innych znaczących zalet…
   Jedną z nich, jest szerokie zastosowanie. Sitodrukiem możemy oznakować powierzchnie płaskie, ale również cylindryczne (wypukłe). Ponadto można go stosować nie tylko na tkaninach, ale sitodrukiem oznakujemy też tworzywa sztuczne, drewno oraz dzianiny.


   Gadżety reklamowe jakie znakujemy sitodrukiem:

   • Parasole reklamowe

   • Torby z logo

   • Czapki firmowe

   • Gadżety reklamowe


   Sitodruk to technika znakowania, która moa wiele zalet i szerokim zastosowanie w branży reklamowej. Jej uniwersalność sprawia, że tak często firmy decydują się na znakowanie właśnie tą metodą.Działamy

Nadruki na koszulkach

Nadruki na koszulkach to popularna forma personalizacji odzieży, która pozwala na wyrażenie siebie i swojego stylu. W ostatnich latach, druk cyfrowy umożliwił wykonywanie nadruków o wysokiej jakości, co zwiększyło popularność tej formy ozdabiania ubrań.

Koszulki na maraton

Wspieramy wiele inicjatyw sportowych, sami udzielamy się na wielu z nich. Często podejmujemy się nadruków na tysiącach koszulek, by sportowcy czuli się wygodnie.

Ruszyła nasza najnowsza strona!

Zapraszamy do sklepu z odzieżą i nadrukami. Nowa strona - nowe możliwości.

Inne serwisy

Zapoznaj się z naszymi innymi serisami, na których znajdziecie wiele ciekawych ofert dla Waszej działalności.

...