FRUIT OF THE LOOM - Koszulka Oryginalna Screen Stars kolor biały

Nowy

Koszulka Oryginalna Screen Stars kolor biały

Więcej szczegółów

12,11 zł

Więcej informacji

• Biały: 135 g/m²
• 100% bawełna* Nić Belcoro®
• Heather grey 97% bawełny, 3% poliestru
• taśma i podwójny szew wokół wykroju szyi
• rękawy i dół z podwiniętym brzegiem
• materiał niekurczliwy
• luźny krój

Fajny, tani produkt idealnie nadaje się jako odzież promocyjna do nadruków reklamowych. Koszulka Screen Stars (Gwiazda Ekranu) polecana na duże akcje reklamowe. Świetnie dobrany stosunek jakości do ceny. Wybór należy do Ciebie! Koszulka posiada taśmę i podwójny szew wokół wykroju szyi, rękawy i dół z podwiniętym brzegiem, materiał niekurczliwy, luźny krój koszulki. Znajduje zastosowanie jako odzież promocyjna, sportowa, ubranie robocze oraz jako odzież codziennego użytku.

Nadruki na koszulkach

Wykonujemy nadruki na koszulkach, bluzach i każdej odzieży reklamowej już od wielu lat. Nasze doświadczenie poparte jest wielotysięcznymi zamówieniami.


15 letnie Doświadczenie w nadrukach na odzieży!

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, poświęcamy dużo czasu na odpowiednie przygotowanie i obróbkę graficzną projektu. Z należytą starannością i dbałością o najwyższą jakość nanosimy nadruki na odzież, tkaniny i materiały różnego rodzaju. Przez ponad 15 lat wykonaliśmy tysiące nadruków dla kilku setek zadowolonych klientów.

Więcej

5 metod nadruku, wszystkie robimy u siebie na miejscu!

Nadruki na koszulki w super cenach! Realizujemy zamówienia indywidulane i firmowe. Gwarantujemy najwyższą jakość, szybką realizację. Zamów juz dziś!

Więcej

Konkurencyjne ceny nadruków!

Nadruki na koszulki w super cenach! Realizujemy zamówienia indywidulane i firmowe. Gwarantujemy najwyższą jakość, szybką realizację. Zamów juz dziś!

Więcej


Darmowy katalog stron internetowych Katalog Stron