Koszulki dla drużyny

Data Publikacji:

...

Sportowe koszulki a nawet dresy dla całej drużyny w promocyjnych cenach.

Nasze koszulki sportowe wybieramy z z wysokiej jakości materiałów. Są one jak najbardziej funkcjonalne. Koszulka sportowa z własnym nadrukiem sitodruk zapewnia odpowiednią wentylację, co gwarantuje uczucie komfortu nawet podczas bardzo intensywnych treningów. Odzież sportowa jest jednocześnie lekka i dopasowana do ciała. Każde zamówienie może zostać uzupełnione w nadruki – bezpłatną usługę sublimacji lub haftu. W jej skład wchodzi nadruk logo firmy, numer zawodnika lub inne grafiki. To dobry sposób na personalizację koszulek sportowych na różne okazje – pikniki firmowe, zjazdy rodzinne, wieczory kawalerskie i wszystkie inne okazje, niekoniecznie związane ze sportem. Godnym uwagi jest fakt, że koszulki sportowe udostępniamy w wielu rozmiarach, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni rozmiar dla siebie.

Działamy

Sitodruk i jego zalety

Technika sitodruku, zwana inaczej drukiem sitowym ma bardzo wiele atutów. Przede wszystkim jest to niezwykle popularna metoda znakowania produktów na różnego rodzaju przedmiotach biurowych czy też właśnie odzieży.

JUŻ TERAZ! Promocja na wszystkie produkty!

Specjalnie dla Państwa, do końca roku, obniżyliśmy ceny wszystkich produktów.

Jak powinno się prać koszulki z nadrukiem?

Nasze koszulki z nadrukiem stanowią nie tylko funkcjonalny element ubioru, lecz także świetny sposób na promowanie twojej firmy. Można stanowić część stroju roboczego, czy też upominek dla klienta. Wykonanie koszulki z nadrukiem nie kosztuje dużo, a jednak warto dbać o nie w odpowiedni sposób. A co zrobić, żeby na długo zachowały swój pierwotny wygląd? Jak prać koszulki z nadrukiem, żeby nadrukowana grafika pozostała widoczna, a strój pracownika wyglądał odpowiednio?

Inne serwisy

Zapoznaj się z naszymi innymi serisami, na których znajdziecie wiele ciekawych ofert dla Waszej działalności.

...