Koszulki dla drużyny

Data Publikacji:

...

Sportowe koszulki a nawet dresy dla całej drużyny w promocyjnych cenach.

Nasze koszulki sportowe wybieramy z z wysokiej jakości materiałów. Są one jak najbardziej funkcjonalne. Koszulka sportowa z własnym nadrukiem sitodruk zapewnia odpowiednią wentylację, co gwarantuje uczucie komfortu nawet podczas bardzo intensywnych treningów. Odzież sportowa jest jednocześnie lekka i dopasowana do ciała. Każde zamówienie może zostać uzupełnione w nadruki – bezpłatną usługę sublimacji lub haftu. W jej skład wchodzi nadruk logo firmy, numer zawodnika lub inne grafiki. To dobry sposób na personalizację koszulek sportowych na różne okazje – pikniki firmowe, zjazdy rodzinne, wieczory kawalerskie i wszystkie inne okazje, niekoniecznie związane ze sportem. Godnym uwagi jest fakt, że koszulki sportowe udostępniamy w wielu rozmiarach, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni rozmiar dla siebie.

Działamy

Trwałość sitodruku – czyli ile razy można prać koszulkę?

Sitodruk - najtrwalsza forma nadruku na koszulce.
Z jakiego materiału powinny być Koszulki do sitodruku?
Technikę sitodruku możemy oznakować koszulki bawełniane oraz koszulki poliestrowe. Trwałość nadruku w tym przypadku nie jest uzależniona od rodzaju tkaniny, ale za to bardzo duży wpływ na trwałość nadruków mają umiejętności sitodrukarza, który wykonuje nadruk. Mamy koszulkki, które od początku naszej działalności trzymają się całkiem dobrze, mimo kilkuset prań.

Zobacz nasze realizacje!

Uruchomiliśmy nową podstronę na której będziemy zamieszczać nasze najnowsze produkcje. Można z bliska zobaczyć jakość naszych realizacji i ich techniczne wartości.

Ruszyła nasza najnowsza strona!

Zapraszamy do sklepu z odzieżą i nadrukami. Nowa strona - nowe możliwości.

Inne serwisy

Zapoznaj się z naszymi innymi serisami, na których znajdziecie wiele ciekawych ofert dla Waszej działalności.

...